| Ana1837 a întrebat:

Acum o luna am vorbit cu crush-ul meu pentru prima data si i-am cerut o carte de care o sa am nevoie la scoala. Am vorbit si online acum vreo 2 saptamani despre acea carte, scoala, Bac, etc. Acum as vrea sa-i trimit inca un mesaj, dar nu stiu ce sa-i scriu. El e si un pic inabordabil si nu stiu cum ar trebui sa incep conversatia.Sugestii?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Spune-i buna si dupa ca ai inceput cartea si ti se pare folositoare. Si mai dezvolta si tu alte subiecte, nu doar scoala, ceva mai personal putin. Daca iti raspunde asa in sictir si eventual nici nu iti mai scrie, nu-i mai scrie deloc ca inseamna ca nu e interesat si doar il plictisesti.

| RAY a răspuns:

Spune-i ca ti-a placut cartea si ai vrea sa vorbesti despre carte cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Buna, ce faci?''