| Nelutsa a întrebat:

Buna Tpu...acum o luna mi-am spart capul....in frunte si m-a cusut si acum mi-a ramas semn cum as putea sa scapt de aceasta cicatrice.Am folosit crema degalbenele si inq folosesc dar nu vad nici-o schimbare plz help me?

1 răspuns:
| JustMusic a răspuns:

Buna, un utilizator TPU intr-o discutie mi-a recomandat epitelin pentru cicatrici, ea il folosea pentru genunchi si a spus ca se vedeau rezultate.Eu nu am incercat fiindca nu am gasit la farmaciile la care am fost.Dar unguetul pe net apare in jur de 10 lei poti incerca mai ales ca e natural.