| Zennooonn a întrebat:

Buna TPU acum vreo 3-4 ani am vazut un film in care erau 3 copii ( 2 baieti si o fata )care au descoperit o gradina. Unul dintre baieti nu putea sa mearga. Celalalt baiat si aceea fata au incercat sa planteze flori in gradina. Mama fetei in timp ce se dadea pe un leagan, a cazut si a murit. Aceea gradina era blestemata dar copiii nu stiau asta si incercau sa planteze flori dar nu cresteau deoarece gredina a fost furata de stramosii baiatului bolnav de la niste sateni. In final copiii au descoperit secretul gradinii si le-a fost inapoiata taranilor dupa care toate florile infloreau iar baiatul bolnav a fost dus de catre ceilalti 2 in aceea gradina si miraculos s-a vindecat. Stie cineva cum se numeste filmul? Ofer funda + vot! Multumesc!

1 răspuns:
| ELY0 a răspuns:

Nu ai cum sa mai sti, sunt multe filme asemanatoare,, ai putea spune mai multe detalii despre film? Pe ce post, pe net? cine era sti vreun nume de actor idn respectivul film?