| CristianPreda a întrebat:

Ajutati-ma! Acum 4 luni mi-ai iesit ca niste umflaturi pe sfarcurile de la piept s sunt tari.Stiti careva ce sunt alea? ajutati-ma dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Damytzu a răspuns:

Acelea sunt ca niste pietricele? Daca da, e normal mai ales la varsta ta. si eu am

3 răspunsuri:
| Rollwo a răspuns:

Sunt niste bubite care s-au facut de la transpiratie.Nu te speria, dupa ce faci dus si inainte sa te bagi in pat date cu o crema hidratanta pentru piele.

| R0CA19 a răspuns:

Sunt de la glandele mamare ce se afla in sani. Este normal sa apara... aaa esti cumva baiat?laughing)) Daca da atunci nu stiu

| 5a a răspuns:

O umflatura aveam eu la un san, am mers la medic sa vad ce este si cica e normal pentru ca se dezvolta sanii ( chiar daca esti barbat ) doar cand ai 30 de ani nu ai sfarcurile de 11 ani, logic nu? Am avut problema aia vreo 3 luni de zile si a trecut, asta a fost acum 3 ani aveam 17 ani. Salut