| mihalas a întrebat:

ajutati-ma deja nu mai am ce face pe net dati-mi va rog niste sfaturi!

Răspuns Câştigător
| SerbanElyan a răspuns:

Poi incerca sa iesi afara si sa iti faci prieteni, sa te joci un football, ceva... Sau poti sa te uiti la tv, sa stai pe facebook, sa raspunzi pentru TPU sau sa iti iei un joc tare care sa iti ocupe timpul, ca in cazul meu, GTA IV.winkingwinking

4 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Lasa calculatorul! Iesi afara, citeste o carte, mai iesi o data afara.

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Incepe sa citesti. fa-ti prieteni. Daca ai nevoie de titluri pentru carti, apeleaza la minelaughing

| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Stai pe TPU, incearca sa castigi cat mai funde si sa dai cat mai multe raspunsuri, eu asta fac cand n-am ce face

| mariukka a răspuns:

Ocupate cu sportul, plimbate cu prietenii