| TSUNADE_8237 a întrebat:

Buna TPU ajutati-ma urgent. sunt clasa 7.trec 8 si imi place foarte mult de un baiat (10luni) si nu stiu ce sa ma fac am auzit ca e posibil sa se mute si as vrea in astea 2 zle de scoala sa vb cu el dar sunt timida ell tot se holbeaza la mine.de multe ori imi zambeste dulce si intoarce capu dupa mine ce inseamna aceste semne.Multumesc! Help Me Plz!

Răspuns Câştigător
| Renata_9693 a răspuns:

Buna.eu cred ca daca se uita dupa tine si iti zambeste sunt semne clare ca te place.Cred ca ar trebui sa iti invingi timiditatea si sa ii spui ce simti pentru elbig grin asta e cea mai buna metoda pentru a afla ce simte el

1 răspuns:
| AnnY98 a răspuns:

Pai fi sigura ca te placewinking, sti ar tr dupa parerea mea sa iti faci tupeu si sa-i zicihappy... sper ca tie fost de ajutor rasp. meu...BYE