| Francesca17 a întrebat:

Am 11 ani si vreau sa castig bani!

Nu vreau sa lucrez sau sa imi iau un job, insa vreau sa vand ceva la scoala, la prieteni!

Multi o sa spuneti ca sunt prea mica, dar chiar as vrea sa strang ceva bani!

Mama mea e de la ORIFLAME si as vrea sa vand produse la scoala si as mai vrea sa imi spuneti voi ce sa mai vand ceva facut manual nu coneaza invat orice va rooog :X!

Funda si la restul vot! Va rog raspundeti la intrebare! kiss

Răspuns Câştigător
| AdelleG a răspuns:

Deci am si eu o verisoara care face astawinking ea face cercei big grin si chiar se pricepewinking sau mai poti face bratari din noduri "bratarile prieteniei " iti trebuia numai ate de diferite culoriwinking si sa stii cum sa le innoziwinking poti face cu diferite modele pe ele inimi stelute litere stele.etc. big grin sper ca ti-am fost de folos :* Funda?

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Poţi să vinzi brăţări ale prieteniei. Sunt uşor de făcut după ce prinzi ideea. Alea micuţe (4-5-6 fire) le vinzi cu 4-5 lei şi alea cu nume, diverse modele (gen inimioare, frunzuliţe, alte cele) până peste 10 lei (sunt cam grele de făcut).

http://friendship-bracelets.net/tutorials.php

| Barbiedecartier a răspuns:

Sigur cu bratarile prieteniei sunt cam greu de facut dar am o fata in clasa care chiar se pricepe si ii ies ceva bani din asta poti cauta pe youtube mai multe modele.ai de unde sa alegi