| MadutzaTzZA a întrebat:

Am 12 ani si imi doresc mult sa devin actrita! Am avut o sansa sa particip la o preselectie pentru un film dar in ziua aia am avu o problema foarte grava de familie.Imi dati niste sfaturi?

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Inca esti prea micuta sa devii actrita asa cum ti-ai dori tu, incearca sa mergi la o scoala de actorie ceva, pana ajungi la liceu si facultate pe care le poti face in domeniu!
Incearca sa mergi la cat mai multe preselectii cand stii ca sunt, pentru ca se poate sa ai noroc, si inscriete intr-o trupa de tatru, la dans, la tot ce tine de partea artistica, poate pana la urma ai noroc!
Bafta!

| XtremePWN a răspuns:

Deocamdata invata. Inscrie-te intr-o trupa de teatru si mergi la facultate.

| MadutzaTzZA explică:

Eu sunt la Liceul de Arta cred ca am sanse!big grin