| Anaïssssssssss a întrebat:

Am 12 ani si mi-am facut cont pe Instagram mai de mult si acum i-o bagat cod de securitate dar problema e ca nu am telefon am doar tableta. As vrea sa imi dati niste site-uri in care iti poti creea un nr de.tel dau funda!

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva si chiar daca ar exista, nu as recomanda pentru ca numarul pe care il folosesti pentru asta, poate ajunge sa fie numarul de telefon al unei persoane. Cel mai bine ar fi sa treci numarul mamei tale sau al tatalui tau. Doar vine un sms cu un cod, atat.