| AlexUtza3q a întrebat:

am 12 ani si mi-au iesit cosuri si puncte negre pe fata! se vad urat + ca colegi mei observa asa! va rog dati-mi si mie o metoda ca sa scap de ele dar nu crema ...ca am incercat si nu prea da rezultate in privinta punctelor negre ...va rog ajutati-ma! de preferat as dori ceva cu care sa scap repede de ele :d!

3 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Clearasil. Il folosesti regulat, dimineata la spalarea pe fata, seara inainte de culcare. Nu te astepta sa aiba rezultate instante, un pic de rabdare.

| Elena_8633 a răspuns:

Fata!
Nu incerca sa scapi de ele.
Sti dc?
Pentru ca de la 12 ani treci printr-o metoda mai dificila.
Cresk sanii
Iti creste par la.
Apar cosuri
Dar astea trec repede.
si eu am 10 ani si mi-au crescut sanii dejawinking
nu e problema
stai Lin

| CiciLoveU a răspuns:

Da-ti cu spirt pe fata la mine a mers si am si eu 12 ani