| Useria a întrebat:

:* Am 13 ani. Eu sunt o fire mai singuratica unii oameni ma considera rebela, mie imi place sa port culori inchise, dar nu sunt emo stati linistiti dar eu consider ca sunt ciudata foarte ciudata, copii ma resping(unii) dar si eu cred ca copii ma considera ciudata si vreau sa fiu mai vesela dar nu pot nu pot sa foi mai sociala, mereu eu sunt o singuratica ce sa fac?crying

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Pai nu inteleg de ce esti asa. pur si simplu lasa`ti masca aia de fata serioasa, rebela si indiferenta si distreaza`te. sigur ai o prietena mai apropiata cu care presupun ca impartasesti totul. incearca sa iesi prin parc si inveseleste`ti timpul cu muzica. funda? :d puppy dog eyes

1 răspuns:
| Useria explică:

Da funda happy dar nu am prieteni mai apropiati