| Mariasialtelucruri a întrebat:

Am 13 ani și îmi place de un băiat de la mine din clasa. El nu ma place. Din păcate avem cu totul alte grupuri de prieteni. Avem niște prieteni comuni dar nu în asa fel încât sa ne cunoaștem foarte bine. Mi-ar plăcea sa avem o relație. Dau funda la cel mai bun răspuns! Va mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| VenomMMA a răspuns:

Maria, se pare ca pe tine te preocupa mai mult baietii si relatiile, decat scoala si invatatul. Nu mai bine astepti tu? Sunt sigur ca la liceu destui baieti o sa-ti fure privirea. Mai bine ai pune scoala pe primul plan si apoi prietenii, distractia. De relatii nici nu poate fi vorba... Treaba ta, tu decizi. happy