| Edy1010 a întrebat:

Am 13 ani si sunt baiat. Multi din clasa mea au iubita...dar eu nu....Cum imi pot face o iubita si eu?
Si nu cred ca sunt urat avand in vedere ca o fata de la alta clasa a incercat sa "ma agate" zilele trecute, iar eu nu am stiut cum sa reactionez! PS-DAU FUNDA CELOR CARE MA AJUTA SA IMI FAC IUBITA!

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu am peste 20 de ani si momentan nu am prietena deci stai linistit.

| Iwannabesmart a răspuns:

La 13 ani sa ai iubit/ iubita.De ce te intereseaza ca ai tai colegi au iubite? Pune mana pe carte si lasa prostiile astea ca ai tot timpul sa iti faci iubite...nu consider ca e momentul pentru asta.Trebuie sa iti mai traiesti copilaria, nu s- o pierzi chiar de acum..nu-i destul ca toti ne-am pierdut-o in fata calculatorului? de ce ai mai avea nevoie si de o iubita?
Dar daca vrei asa mult, si sa nu zici ca sunt un utilizator atat de rau, o poti impresiona aratandu-i ca esti inteligent( bine, daca inveti bine la scoala)...sau sa te comporti frumos, si daca iti place de vreo fata, du-te la ea, vorbeste cu ea, cumpara-i o ciocolata, un lantisor, ceva sa o "ademenesti".laughing)