| Iulian567 a întrebat:

Am 13 ani si sunt plin de par pe corp. Adică pe picioare la subrat la "cuc" pe fund pa maini etc. Toti colegii imi spun ca sunt o maimuță paroasa. Mai este vreun băiat în situația cu care as putea discuta?

Răspuns Câştigător
| Dana2103 a răspuns:

Sunt invidiosi. Ei probabil vor fi fara par si la 20 de ani, mai ceva ca fetele. Tu ai farmecul tau. Vei atrage multe fete cu timpul. Ei nu.

2 răspunsuri:
| Cosmin89321 a răspuns:

Ba,este o chestie numita lama de ras, is la kaufland cu sase lei, toti vor avea par pe corp pana la cel tarziu 15 ani, ei rad de tine ca stai ca prostu si nu faci nimic, la subrat si pl trebuie sa te razi ca de nu chiar esti maimuta, la picioare daca te razi si nu faci fotbal sau un sport de genu esti homo.

| Iulian567 explică (pentru Cosmin89321):

Nu stiu ce sa zic... dar faza e că eu de mic voiam să fiu paros adică nu stiu... dar nu ma asteptam sa rada toți de mine ca am asa mult par! de epilat nici nu vreau sa aud