| Millanteria a întrebat:

Buna TPU.
Am 14 ani, 1. 64cm si 56kg.
Metode pentru slabit?
Multumesc anticipat.

11 răspunsuri:
| Wut a răspuns:

Sa slabestiii? esti in crestere, n-ai nevoie de slabit, daca slabesti o sa ajungi o scandura, si greutatea este normala la inaltimea pe care o ai

| valentingb a răspuns:

Daca vei lasa si profilul vizibil tuturor, sau daca vei schimba data nasterii astfel incat sa nu fii minora, o vedem. Dar din ce spui nu esti nici macar plinuta, e foarte bine asa. Nu vrei sa fii nici slaba, nu e deloc atragator.

| Mihaela1964 a răspuns:

Poza nu se vede; dupa ce spui tu nu esti grasa, poti incerca sa mananci fara paine, dulciuri si fara multa grasime.O sa slabesti incet si frumos, o sa vezi.happy

| zuzualina a răspuns:

Nici nu te vad laughing

Te unde sa-mi dau seama?

| Millanteria explică (pentru zuzualina):

Eu am specificat acolo "sper s-o puteti vedea". De unde sa-ti dai seama? de la cate kg am spus ca am happy

| zuzualina a răspuns (pentru Millanteria):

Bun.

Una e sa ai 56 kg si 1, 70 si cu totul.alta 56kg si 1, 60 rolling on the floor

| PasDeNom a răspuns (pentru zuzualina):

Ce este atat de amuzant? :]

| Millanteria explică (pentru zuzualina):

Nici macar nu am 1, 60. Am 1, 64. Chiar nu vad ce este atat de amuzant.

| zuzualina a răspuns (pentru Millanteria):

Imagineaza-ti tu una de 1, 60(1, 64) cu 56 kg si una de 1, 70 cu 56 kg... nu e logic ca arata diferit?

Normal ar trebui sa ai 50-52 kg

| Millanteria explică (pentru zuzualina):

Eu nu stiu de unde pana unde ai ajuns tu la 1, 70. Eu nu ma consider grasa, si nu arat grasa, dar simt nevoia sa slabescwinking. Si sa stii ca e diferenta mare intre 1, 60 si 1, 64(totusi).
Oricum, multumesc pentru sfat!

| BoBoo6 a răspuns:

Buna Millanteria. pai regimul de slabit 4 – 3 kg In 3 zile Ziua 1 – legume Ziua 2 – fructe Ziua 3 – orez In regimul de slabire trebuie sa bei suficienta apa. Apa atat cat este necesara organismului, o vei bea Intre mese si nu In timpul meselor, cred ca o reusesti. Mult succes :*!