| SpeșălGirl a întrebat:

Buna Tpu.Am 14 ani si acum ceva timp am fost impreuna cu un baiat.Intr-o seara,vorbeam cu el pe facebook, ne jucam adevar si provocare si mi-a spus sa ii trimit o poza cu mine dezbracata.Eu mi-am dat seama ca este un nenorocit asa ca am facut un desen in paint cu un om facut din bete si i-am trimis-o.A ras si el,dupa am continuat jocul de adevar si provocare.M-a provocat sa ii trimit o poza cu mine,oarecare si i-am trimis o poza cu mine la mare cand eram in apa. Apoi, dupa mai multe discutii m-a provocat sa ii trimit o poza cu mine in pijamale.Si eram inmbracata in niste blugi scurti negrii si un maieu de prin casa.Si am facut o poza in oglinda si i-am trimis-o.(eram imbracata normal, decent cu o tinuta pe care o port vara).Si el i-a spus prietenului sau ca eu i-am trimis poza cu mine goala.Acum imi este frica.Eu stiu ca nu am facut nimic rau,pentru ca nu i-am trimis poza cu mine goala, si nici nu as face-o vreodata.Dar el a inventat si acum prietenul lui i-a spus prietenei mele celei mai bune.Eu i-am explicat si ei ce a fost, ca de fapt i-am trimis 2 poze.Una cu mine la mare si una cand eram imbracata de iesit afara.Si ca in niciun caz alea nu erau poze cu mine goala sau indecente.Acum ce sa fac? Daca el continua sa inventeze tampenii, mi-e ca aud si alti prieteni si nu vreau sa ma considere o parasuta.Pentru ca eu nu sunt asa, si nici nu as trimite genul asta de poze cuiva. Ajutati-ma crying

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Fa misto de ei, spune-i ca iai facut mai multe, ba chiar ai o intreaga galerie de poze nud pe un fb fara nume. Spunele ca ai o intreaga discografie, dar sa numai spuna la nimeni ca e secret.Si sa pari serioasa, spune-le ca esti dama de companie, si tragel pe unu dintre ei de gat.(pe un baiat daca e acolo)Pariu ca fuge de rupe pamantu? Bag mana in foc ca o ia la fuga la dreptul.La 14 ani nici tuleii nu iau dat.Infigete in ei, fug de rup pamantu.

| IsabelaIssa a răspuns:

In primul rand nu trebuia sa ii trimiti nici o poza cu tine de nici un fel, iar cine il crede pe el, sa se si convinga, si sa vada acele poze. Pe viitor ai mare grija cui ii trimiti poze si in ce fel.

| William a răspuns:

Zici ca si el ti-a trimis o poza dezbracat si are penisul mic.

| Medusa666 a răspuns:

Pai ar trebui sa faci o poza la converstia cu el unde adaugi si pozele pe care i le-ai trimis lui. Dupa ce ai facut pozele le postezi pe facebook unde dai sa le vada doar prietenii tai, sa vada si ei cu ce fraier ai vorbit.
SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR big grin