| Andreea8D a întrebat:

Am 14 ani si am o intrebare...astazi am observat pe picioare de la brau in jos ( mai exact de unde incep picioarele ca sa zic asa laughing ) un fel de vene albe si cand pun mana pe ele le simt nu stiu cum sa zic nu le-am avut pana acum. Oare ce sunt? Imi e frica imi puteti raspunde cat mai repede la aceasta intrebare? nu stiu ce sa fac crying(

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Foarte posibil să fie vergeturi, nu te panica.

| Cloudless a răspuns:

Calmeaza-te, e posibil din cauza efortului sa se fi facut asa. Bea cv cald si verificati pulsu. Daca pulsu e in regula at nu ai de ce sa iti faci griji.

| BiuL a răspuns:

Niste firisoare, dungi subtiri alb sidefii pe piele sunt cel mai probabil vergeturi.
Nu iti face griji, nu e o problema de sanatate, doar de frumusete.

| biafresh a răspuns:

Vergeturi. Una din doua femei au. Nu-ti face griji nu iti vor afecta sanatatea.