| 33550096 a întrebat:

Buna tpu.Am 14 ani si inainte cu 1 an sa imi vina ciclu mi-o venit secretie vaginala.La 10 ani mi-o venit ciclu si acuma am 14.Nu stiti cum sa scap de ea? Sau nu se poate?

2 răspunsuri:
| Criminal2 a răspuns:

Nu poti sa scapi de ea vine lunar, dar o poti intirzia cu ajutorul unor injectii, eu doar atat stiu.

| Claudia333 a răspuns:

Este perfect normal, nu ai de ce sa te sperii sau cum s-o impiedici, foloseste un protej slip in fiecare zi si te vei simti mai binehappy