| Buuff a întrebat:

Buna TPU.am 14 ani si la firma la mama da cadou de ziua copilului. bine de obicei dadea mp3 mp4 mp5 da eu am asa ceva. jucarii nu vreau laughing si n-am idee. trebuie sa cerem noi. cateva idei va roooog funda(si nu laptopuri sau asa ceva ca asta nu se poate laughing) pupi:*urgeeeeentbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Un card de credit in valoare de maxim 300 de lei pentru cumparaturibig grin, sau unul pentru reducere, abonament la cursuri de dans, un instrument muzical [o chitara nu costa cat un laptop] si nu mai stiulaughing

| Crisvio a răspuns:

Pei cum ai 14 ani cere de exemplu cosmetice, parfumuri

| superbugy a răspuns:

Buna,albinuta! Am cateva idei pentru tine! Iata-le:
1.Cosmetice
2.Un card de credit in valoare de 500 de lei (o prietena are asa ceva)
3.Haine super tari si pantofi super-cool
4.Un telefon(I phone sau daca nu vrei un telefon pe care il vrei, dar nou!)
Sper ca te-am ajutat! Si albinuta, in legatura cu funda aceea daca nu te-am ajutat asta e dar mie mi-ar placea astfel de lucruri!