| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si mi se pare ca am sanii cam mari:-s... ce sutien sa folosesc sau cum sa-i maschez putin? Nu sunt exagerat de mari dar nu-mi place deloc, vreau sa-i "ascund" pe cat posibil insa daca-mi iau bluze mai largi par grasa. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Cred ca doar ti se pare, si eu am fost in aceeasi dilema. Dar nu conteaza asta, dar daca pe tine te deranjeaza, ia.ti mai multe bluze largi, nu cele stramte, care scot totul inn evidentahee hee.
Bafta >big grin

| MissxD a răspuns:

Doamne si cand altele doresc sa au sanii mari! Poti incerca diverse tipuri de bluze la magazin si vezi care nu iti scot asa mult sanii in evidenta.
Fara decolteu si nu foarte largi big grin