| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si nu mi-a dat sperma si nici lichidul acela transparent. Ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| wpetterssone a răspuns:

Dacă până la 16 ani nu apare, mergi la medicul de familie care te va trimite la unul specializat.
Mai așteaptă. Este posibil să nu fii suficient de dezvoltat.

| Anonim1772 a răspuns (pentru wpetterssone):

Sunt mic de statura

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dar ce ai făcut ca să „îți dea sperma"?!? (nu știu cine ar trebui să ți-o dea - de obicei iese singură când ajungi la org@sm - așadar: ce ai făcut pentru a avea org@sm și să constați că nu iese nimic?)

| Anonim1772 a răspuns (pentru mihai69):

Pai m-am uitat la un film... Si am inceput sa dau.

| mihai69 a răspuns (pentru Anonim1772):

Adică să freci organul... Dar întrebarea era alta: ai ajuns sau nu la org@sm?!?

| Anonim1772 a răspuns (pentru mihai69):

Nu. Cum pot ajunge

| RobertMoon a răspuns:

Sa nu te mai preocupe chestiile asteahee hee și să te duci la doctor dacă simți că ai o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vere, eu fac lab@ de la 11 ani...nu exagerez...

| Noname9562004 a răspuns:

Ammm...mai intai sa te asiguri ca ai penis?