| Giulia45 a întrebat:

am 14 ani si vreau sa fiu mai rebela, as dori niste sfaturi si replici de fata rea happy cel mai bun raspuns primeste funditaaa happy

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Replici?

Nu vreau să devii o pițipoancă.

Ai grijă de tine.

| Giulia45 explică (pentru Dariusuu):

Mersi pentru raspuns happy..si da am grija de mine

7 răspunsuri:
| KristinnaKr a răspuns:

Nu asa functioneaza. o persoana este rebela de la mama ei sau nu. daca incerci sa te tranformi intr-o rebelsa, posibil sa devi o c.a. daca intelegi ce vreau sa zic. cauta in dictionar ce inseamna rebel! te v-a ajuta!

| Giulia45 explică (pentru KristinnaKr):

Multumesc pentru raspuns happy

| Xtadelo a răspuns:

De ce mai rebela? Ramai asa cu esti! Fetele "rele " nu sunt prea apreciate.

| Voidwithin a răspuns:

Vezi sa nu-tio iei peste nas.

| KinderBeiib a răspuns:

La 14 ani tu vreii sa fii ''fata rea''? La 18 ani ce o sa faci! o sa fii sefa pe centura? straight face ( fara suparare)

| Giulia45 explică (pentru KinderBeiib):

Nu ma supar, pentru ca ai dreptate