| dfnxjvgh a întrebat:

Buna TPU.Am 15 ani si fata ovala si parul mai jos de umeri. si este drept. as vrea sa-mi schimb look-ul dar nu stiu cum thinking ceva sugestii? multumesc. PS: sa fie la modabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| FetitaAnonima a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi dilema ca tine, dar am fost la coafor si i-am zis doamnei de acolo sa-mi fileze parul si sa-mi faca breton intr-o parte crede-ma e mai frumi decat suna parul se aseaza cum vrei tu uite un site de unde te poti inspira si poti avea grija de corpul parul unghiile etc vezi tu www.divahair.ro si iti dau inca un pont daca ai fata ovala poti sa incerci orice pentru ca fata ovala e ideala sa nu-ti fie frica de noi incercari te poti tunde cum doresti cu siguranta iti va sta bine ai grija si de textura firului trebuie sa eviti unele tunsori deoarece iti pot crea o aliura de par neingrijit si foarte rar vezi pe diva hair ca gasesti acolo orice sper ca te-am ajutat si imi doresc sa iti gasesti tunsoarea pe placul tau daca tu consideri ca acest raspuns este demn de funda da-mi o fundita daca nu macar un vot papa:*:x

2 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Cea mai la moda tunsoare acum :

http://www.pozetunsori.com/......v_2011.jpg

Se numeste Tunsoare Bob, este specifica verii iar tu ai un mare avantaj ca ai parul drept deoarece multe fete vor sa se tunda asa dar nu reusesc deoarece trebuie sa foloseasca mereu placa pentru a sta drept si il ard. Poti folosi breton drept, pe o parte sau fara breton. Mie imi place foarte mult aceasta tunsoare si ma agndesc sa ma tund asa :x
Totusi. poate iti va da cineva un raspuns mai bun. Numai bine:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 15 ani, caut fata buna de sex, poftim ID-ul: ludu. 04a1lk@yahoo.ro
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=100001171477070

Sunt dragut, bun cu fetele, mai vorbim daca e cazul.