| Budgie1998 a întrebat:

am 15 ani si imi e foarte rusine sa ies in oras cu parintii mi-e frica sa nu ma vada vre un coleg sau alti amici adica daca m-as intalnii cu ei in timp ce sunt cu ai mei nu mi ar fi frica ca ar spune ai mei ceva cam deplasat ca ai mei ma inteleg cu faza asta dar pur si simplu mi-e frica sa nu zica colegii mei ceva gen "La 15 ani el inca se mai plimba cu mami si cu tati" -.-" momentan nu s-a intamplat asta niciodata dar totusi mi-e frica sa nu se intample ai mei sunt firi mai plimbarete, sunt singurul in situatia asta? va rog nu radeti, dau funta celui mai bun si ajutator raspuns!

Răspuns Câştigător
| Hossam a răspuns:

De ce sa-ti fie rusine? Am ajuns ca sa nu ne mai plimbam cu parintii ca pe urma o sa comenteze X sau Y? Tu esti norocos ca ai cu cine te plimba. Ca ai parintii aproape. Nici n-ar trebui sa-ti pese de parerile altora. Unii au o mentalitate prea LOW. Nu-i baga in seama! Cand o sa fii la casa ta o sa-ti fie dor de aceste plimbari. Si cand te gandesti ca nu-i mai ai aproape. O sa te doara si mai rau. Asa ca... profita din plin!

3 răspunsuri:
| Sxx a răspuns:

Si ce este asa rau? Nu te mai gandii la asta, fiindca nu prea au ce sa-ti reproseze. Pur si simplu te plimbi cu parintii tai... nimic anormal in asta. Înteleg grija ta, dar ar trebui sa nu-ti pese, pana la urma nu 'traiesti' cu ei.

| Cristian0884df11 a răspuns:

Ba da prost esti! scuze ca zic dar asta esti cum pulaa mea frate ai ajuns sa te controleze colegii coaiee? adica sa ajungi sa-ti fie rusine cu oamenii care ti-au dat viata care sau chinuit sa te creasca si acum cand esti mare sa-ti fie rusine ca te vad ciofligarii. Daca acei ''colegi'' care rad de tine ca esti cu parintii atunci baga-ti pulaa-n ei pe romaneste aia nu-s colegi care numai la rau te duc care ei se cred smekeri si mari ca nu-s cu parintii adica ***... Bai frate nu te intereseaza deloc ce spun manjitii la curr ca vaii lume uite-l pe ala cu mami si cu tati vai doamne ca daca ia-s fii auzit le-as fi crapat capu-l ala-n doua de imbecili sa-ti fie rusine cu parinti? hai scuteste-ma ca ai scris tu intrebarea asta happy dar incaodata zic parintii te-au crescut si educat nu colegii ei sunt un *** in varfu **** mergi cu ai tai cu incredere. bagat-ti mintile in cap copile ca eu la 17 ani meream cu mama de mana asa ca lasa pe altii in pulaa cu satelitu.

| tdbmarius a răspuns:

Nu e nimic rau in asta, ba chiar e un lucru bun ca tii legatura asa stransa cu parintii tai.Tu ai noroc ca ai cu cine sa te plimbi.Nu cred ca o sa zica nimeni nimica daca te vede si daca chiar ar zice acei oameni sunte niste oameni cu probleme psihice cu care nu ar trebui sa ai de aface.