| SAMY_2050 a întrebat:

BUna TPU am 15 ani si nu am o prietena dati-mi sfaturi va rog.Adevarul este ca sunt si cam timidcrying

6 răspunsuri:
| LexUTz a răspuns:

Nu mai fi asa timid pentru ca nu ai de ce. Fetele sunt oameni ca si noi baietii.
Hai curaj! Nu musca laughing

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai in general fetele sunt mai timide tie daca iti place de o fata spune-i in fata cati place de ea si ca vrei sa fii cu ea dar la fete este mai greu nu mai fii timid... si nu este nimic rau daca nu ai o prietena la 15 ani o sati alegi prietena potrivita atunci cand va fi

fi mai sigur pw tine happyhappy:*:*:*

| deadea23 a răspuns:

Nu esti singuru timid, tot ce trebuie sa faci este sa abordezi fata pe care o placi. in rest curaj. Daca chiar tii la fata respectiva, nu vad de ce ti-ar fi rusine

| Lucix a răspuns:

Regule celor 3 secundewinking

| Izzﻵ a răspuns:

Nu e nimic rau daca la 15 an nu ai o prietena happy sunt multi baieti cu " problema " asta stai linistit nu esti singurul big grin incearca totusi sa lasi timiditatea la oparte si fa-le complimente fetelor sau daca ai o fata anume pe care o placi pune`i intrebari de ex Hei salut ce faci? daca nu o cunosti poti face cunostiinta cu ea. De obicei sunt fete care se lasa greu si fete care se lasa jucate pe degete ai grija la cele jucate pe degete sa nu fie curve sa te faca sa sufei happy Apropie-te de o fata anume si incearca s-o faci sa aiba incredere in tine vorbeste cu ea pe mess sau la telefon si cunoasteti-va mai bine pentru inceput, bye sper ca te-am ajutat kiss succes la "agatat"

| anonima16 a răspuns:

Cu rusinea nu rezolvi nimic. happy