| Ruby07 a întrebat:

Buna TPU am 16 ani si baiatul de care imi place de cateva luni m-a fugarit ca sa imi dea o palma peste fund. Oare si el ma place...nu prea inteleg gestul lui

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

Eu inteleg din gestul lui ca nu e chiar un baiat asa de serios.De ce nu te-a fugarit sa iti spuna ca vrea sa fiti prieteni de exemplu? Gandeste-te si tu ce va urma daca tot asa se va comporta in continuare...nu cred ca-ti doresti doar gesturi din astea din partea lui.

2 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

Poate asta face cu toate fetele si nu doar cu tine.