| Derosa a întrebat:

am 17 si am o relație cu un baiat de 19. Avec 3 ani împreună, dar țin totul secret pentru ca ea mi-a spus clar ca daca voi fi cu el, sa uit ca am mama. Ea stia la inceput ca eram împreună cu el aveam un an si era de acord. El are un caracter mult mai diferit de cat parintii mei si un fel de gandire foarte diferit. A fost o ceartă intre parintii mei si el. Mama a spus ca nu vrea sa ma mai vada cu el si a spus ca ne vom muta din tara in care locuiam. El cand a auzit asta s-a enervat si mai rau iar eu eram la fel de supărată. Asa ca am decis sa merg la protecia copilului asta doar sa nu plecam de acolo. Regret ca am facut asta pentru ca a fost fara sens. Intr un final ne-am mutat de acolo si acum ea nu stie ca inca sunt cu el. Spune ca ne-a facut prea mult rau familiei ca a vorbit urat si ca din cauza lui eu am mers la protecția copilului. Chiar il iubesc mult pe baiatul asta ca daca nu l-as fi iubit nu as mai tine contact cu el sau nu as fi incercat sa o fac pe mama sa inteleaga ca il iubesc. Voi ce parere aveti? Imi interzice sa vorbesc cu el si vrea pur si simplu sa il sterg din viata mea.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci ce vrei dar inca esti sub 18 ca sa zici ca e capat de lume

| Adry05 a răspuns:

Da bravo, lasă-ți familia pentru unu care peste un an/2/3 poate se plictisește de tine și te dă pe alta care vine și dă un pic din fustă pe lângă el

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce părere să avem? Despre ce? Despre tine. despre mama, despre sentimentul tău de la distanță pentru el, despre cei 17 ani ai tăi? Vă veți mai întâlni vreodată? Te va căuta el acolo? Nu. Vei avea dta bani ți energie să îl cauți pe el înainte ca el să își găsească pe alta? Nu. Deci, se trece totul la amintiri din copilărie.