| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am 2 intrebari.1.Prietena mea se da la iubitul meu, ii da poze cu ea, cu fundul ei etc. si lui ii place. Vreau sa vorbesc cu ea despre asta, ce i-as putea spune? 2. Iubitul meu spune mereu "ce frumoasa e x, y, z" si din astea. Ce pot face? ar fi o idee sa-l fac si eu gelos? Daca da cum? El nu e gelos de obicei, foarte greu il poate face cineva gelos.

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Fratee deci pe bune cati oameni nu au ce facee! M-am saturat sa vad intrebari de genul asta, postate de copii de 12-13 ani pe TPU! Unii au probleme adevarate si voi:"Aoleu iubitul ma inseala vreau sa ma sinucid? Cum sa-l fac si eu gelos?"Deci pe bune ce ocupatii aveti si voi!straight face(si da, stiu ac o sa-mi dai stupid, oricum nu am intereseaza!)

| Gina1 a răspuns:

Wow, ce prietena ai! spune-i in fata : '' ce faci mai? vezi ca ma deranjeaza ce faci, cum iti permiti sa-i dai poze... iubitului meu? vezi ca ma cac pe prietenia noastra, daca mai faci in viata ta asa ceva!'' si prietenul tau de ce primeste, pozele? inseamna ca este ceva la mijlocwinking, pai uite cum il poti face gelos : spune-i unui coleg din clasa la tine, sa te sarute pe obraz, si sa vorbiti in fata iubitului tau, cred ca l-ai facewinking dar apoi sa nu-ti dea papucii... si spune-i si tu : '' ahhh ce bunatate de baiat '' laughing rolling on the floor

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și să fii indiferentă nu ai putea? Poate chiar el te testează!
Și ce prietenă o consideri pe ea dacă are glume cu el?
Învață să-ți alegi prietenii adevărați, nu parșivi.
Pa, pa.