| Andraxandra12345 a întrebat:

Bună TPU!
Am aplicat un interviu online pentru angajare și am fost sunată și au zis că mă sună pe Gmail întâlnire online...
Cum se procedează și ce aplicații trebuie instalate?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Simplu! Iti faci un cont gmail daca nu ai, daca ai intri in gmail din browser, apoi cand s-a deschis pagina gmail, sus pe dreapta vei vedea o rotita dintata care indica Setarile, dai clic pe ea, iti apare o lista, cauti: Chat si Meet, dai clic pe personalizeaza, apoi bifezi atat chat-ul cat si meet-ul, iti cere restart si gata! Ca sa fi sigura ca nu pierzi apelul ramai cu gmail-ul din browser deschis, adica il lasi asa nu iesi din gmail! Succes!