| MirunaSunrise a întrebat:

Buna tpu...am auzit azi o melodie pe mtv parca dar nu m-am uitat la nume si nici din video nu stiu prea multe.Stiu ca era o fata care se antrena la box aveti vreo idee? FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| ASDSM a răspuns:

Sper sa gasesti melodia... uita-te pe top-ul de la mtv poate o gasesti acolo...

2 răspunsuri:
| ASDSM a răspuns:

PINK-u ur hand?

| MirunaSunrise explică (pentru ASDSM):

Nu sad era o voce de barbat...multumesc oricum daca nu primesc raspunsul bun o sa-ti dau tie funda.

| ASDSM a răspuns (pentru MirunaSunrise):

Sper sa gasesti melodia... uita-te pe top-ul de la mtv poate o gasesti acolo...