| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

am auzit ca atunci cand te uiti adanc in ochii unei persoane pe care o iubesti, pupila ti se dilata, sau atunci cand te gandesti la ceva frumos ce ti s-a intamplat la o anumita varsta [sa zicem 17], iar o persoana se uita in ochii tai si numara, cand ajunge la numarul 17 pupila ti se dilata. Voi incerca chestia astalaughing, voi ce credeti? love struck

3 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

E adevarat happy
Incearca.

| Traficdeacadele a răspuns:

Prima cred ca poate sa fie adevarata dar a doua nu stiu ce sa zic.Incearca (merita) si daca poti pune si aici rezultatul:X