| Neymardasilva11 a întrebat:

Am auzit ca e destul de greu in clasa a 7.EU anul trecut am incheiat cu media 9.66.Am vreo sansa ca anul asta sa termin macar cu un 9.44?

5 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Buna! Clasa a 7-a este cea mai grea din gimnaziu... Sunt sanse sa inchei si peste 9, 50!

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Eu sunt în clasa a7-A şi sincer n-am timp de nimic.
Mă duc la olimpiada de fizică faza pe ţară. Trebuie să mă împart între Mate Rom Engl Franceză etc. Dacă ai ambiţie poţi!
Dar, trebuie să renunţi la câteva lucruri.Ieşeala cu gaşca mai rărită statul la pc şi el mai rărit. Dacă vrei poţi!

| DiaDiana9988 a răspuns:

Si eu sunt tot clasa a saptea, si e foarte greu, din cate am vazut! Insa, daca ai ambitie si un pic de creieras, chiar poti sa termini si cu 9, 70. Insa trebuie sa lasi prietenii si calculatorul pe locul 2 si sa pui scoala pe primul.

| justsara a răspuns:

Daca ai ambitie poti sa termini cu mai mult de atat, nu trebuie sa disperi, nu e greu, vei mai acumula informatii noi, atata tot. Daca inveti constant nu sunt probleme. Bafta! big grin

| muciferus a răspuns:

Clasa a saptea eu am luat 9.93 for the win happy si nici macar nu's tocilar