| asjkldfg a întrebat:

Am auzit ca serialul Narcisa Salbatica se va termina pe data de 20 iunie, iar din toamna va incepe sezonul 3 din Narcisa Salbatica doar ca vor fi alte personaje. Puteti sa-mi spuneti daca este adevarat si ce personaje o sa fie in sezoul 3? Ms anticipat! Pt cel mai bun raspun Funda.

Răspuns Câştigător
| ame_7234 a răspuns:

Povestea continua cu toate personajele de pana acum si cu cateva noi.
Deci Tudor Narcisa, Manuela,Emil, Eliza, Cristian, Mioara si Angela-ei duc povestea mai departe.

1 răspuns:
| stefan11 a răspuns:

Pai e adevarat ca incepe vor fi introduse in serial si alte personaje dar vor mai fi si astea. dar vor fi si excluse cateva. namai naspa personajewinking. ciao