| KamelyaCappuccino a întrebat:

Am avut o relatie cu un baiat foarte cunoscut in cartierul meu, genul de baiat mai rau.Relatia a durat doar o saptamana in care nu am vorbit mai deloc si ne-am intalnit doar de 2 ori.Cand ma mai vede pe strada incearca sa vorbeasca cu mine, sa ma faca sa ma vad cu el, cu totusi ca nu ma suna mai deloc si nu este insistent. In plus mai are si cateva "prietene", care se tin dupa el mai mereu. In ultimele zile vine prin zona prin care locuiesc eu si se ia de toti baietii care ma plac si care imi sunt buni prieteni, si la final se lasa cu bataie( mai le si spune ca sunt "a lui"). Din cauza faptului ca el ii bate, toti dau vina pe mine si se supara. Nu inteleg de ce baiatul asta reactioaneaza asa mai ales ca vad ca nu se intereseaza asa mult de mine. Daca puteti sa va scrieti opinia si sa imi dati cateva sfaturi as fi recunoscatoare!

Răspuns Câştigător
| Cristiana2011 a răspuns:

Cam grea situatia straight face! Stii era chiar si un vers dintr`o melodie zicea unu " Era fractu? Dc nu mi-ai spus altfel nu ii mai rupeam capu " straight face! Ma parerea mea este ca mai bine ii spui sa iti lase prietenii in pace. Ca nu vrei sa te desparti de ei. Nu intelege. Spune`i ca te desparti de el. happy Si gata. Daca nu intelege da`mi un mesaj prin privat poate te pot ajuta cumva. Te pup, ai grija de tine >big grin

4 răspunsuri:
| Cristiana2011 a răspuns:

Paii` spune-i sa nu se mai intereseze de tine. Sa iti lase prietenii in pace. Sa nu se mai ia de orice baiat care se da la tine happy!

| cremitaa a răspuns:

Dreseazal

| KamelyaCappuccino explică:

Eu m-am despartit de el, am fost cu el doar o saptamana...dar continua sa faca gesturile astea

| dragos_4033 a răspuns:

Chiar vrei un salbatic langa tine?