| Movalici a întrebat:

Buna TPU...
Am avut un vis cu o pisica neagra ce nu ma lasa in pace, ma urmarea si faceam 3 pasi inapoi si venea spre mine si incercam sa o alung si degeaba.
Ce inseamna?
Dau funditaa!

2 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Inseamna ca unii oameni pe care tu ii consideri dusmani vor sa iti fie prieteni apropiati dar tu nu ii lasi sa se apropie de tine.

| Loredana184 a răspuns:

O pisica neagra reprezinta o iluzie dezechilibrata, ceva care este excesiv, imposibil sau infricosator. Aceasta, uneori indica faptul ca va confruntati cu temeri in folosirea abilitatilor psihice si intuitive. Nu cred ca are de ce sa te temi a fost doar un vis atata tot! happy