| Krystina0xd a întrebat:

Buna,TPU! Am banchetul de clasa a 8-a in curand si am nevoie de niste site-uri sau sa imi numiti niste case de moda mai cunoscute pentru a gasi o rochie superba. Nu conteaza bugetul, poate costa oricat, doar sa aiba rochii foarte frumoase, de calitate. Multumesc frumos! Funda.

1 răspuns:
| brandsfashion a răspuns:

Chiar daca nu ai restrictie de buget iti recomand outlet-mall.net pentru ca gasesti recomandari de rochii de la branduri renumite dar la preturi reduse! Rochiile Dinasty sunt absolut superbe si au pret redus acum, click aici -> http://outlet-mall.net/outlet/category/outlet-femei/rochii/