| Bubble13 a întrebat:

am BS player,cum pot seta ca melodiile sa mearga una dupa alta, si sa nu se opreasca?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei:*! Este simplu.Selectezi melodiile pe care vrei sa le asculti,apoi dai click dreapta-->Redare in BS Player.O sa ti se deschida BS Player-ul si sus in dreapta scrie "repeta toate, repeta unul, nu repeta, aleator" si tu selectezi "repeta toate".Asa nu va trebui sa le schimbi tu, merg ele singure.Dai play si enjoy the music >; d