| тєqυιℓα a întrebat:

Am cautat poza asta peste tot (este o poza de profil/ un avatar de pe TPU de la un user). Nu reusesc sa o gasesc cu google/tumblr/flickr etc. Poate aveti voi in lista user-ul respectiv, cu poza.
Din cate imi amintesc e o poza cu o tipa care se uita dupa unul care pleaca.( cred ca tipul avea hoodie si tipa avea parul prins intr-un coc thinking, nu sunt sigura). Anyway, majoritatea pozei era mov. Imi trebuie poza aceea la o prezentare la liceu ) Verificati-va listele de prieteni de pe TPU daca vreti sa ma ajutati...big grin Sau daca stiti de unde sa iau poza respectiva, un linklaughing Multumesc anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu cred ca ai voie sa folosesti fotografia cuiva, fara sa-i ceri acordul.