| Kayn221 a întrebat:

Am comandat o jucarie de plus de pe site-ul asta : ( http://www.blippo.com/other/plush-toys/plush-toys/rilakk uma-plush.html ) si am platit 13$ sa vina in 5-7 zile. Mi-au trimis niste formulare prin mail de completat. de la Vama, etc. Le-am completat, trimis, dar nici un raspuns. au trecut 3 zile de cand am trimis formularele. Vineri se fac 2 saptamani de cand am comandat. imi fac griji degeaba? Ma gandesc ca poate vine. in cateva zile. Multumesc!

3 răspunsuri:
| neacsumihai2009 a răspuns:

Vorbeste cu cei de la care ai cumparat. Da-le mai, suna, etc. Sau curierul care le aduce.

| HussainHamza a răspuns:

O, este oribil dacă au făcut ceva asemănător, chiar dacă am avut aceeași experiență legată de ea, m-au delicat târziu, dar așa cum am avut nevoie urgent pentru ziua de naștere a copilului meu, așa că am comandat de la https://cuteplushies.net și mulțumită lor au livrat la timp.

| HussainHamza a răspuns:

O, este oribil dacă au făcut ceva asemănător, chiar dacă am avut aceeași experiență legată de ea, m-au delicat târziu, dar așa cum am avut nevoie urgent pentru ziua de naștere a copilului meu, așa că am comandat de la Cute Plushies și mulțumită lor au livrat la timp.