| andri22 a întrebat:

am cosuri pe fata si nu stiu cu ce sa mai dau ca sa imi treaca am fost la dermatologie si mi-a dat zinerit; schinoren si pastile dar nu au fost bune de nimic spuneti-mi si mie daca stiti ceva, daca ati incercat ofer Funda mare+Vot si >pupici:*?

5 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Salut!
Iata aici niste remedii:
http://www.sfatulmedicului.ro/......acnee_1427

| AliGab a răspuns:

Sfaturi care au mers la mine: nu mai manca chipsuri si da cu crema de galbenele de la manastire (ca sa fii sigura ca au toate ingredientele naturale) de 2 ori/zi: dimineata si seara.

Răspuns utilizator avertizat
| LittleButterfly a răspuns:

Pe mine m-a sfatuit mama sa mananc drojdie pentru ca zicea ca stie persoane pe care le-a ajutat foarte mult sa scape de cosuri. Desi la inceput nu am fost prea increzatoare, am zis ca nu am nimic de pierdut, iar dupa o luna-o luna jumate am observat schimbari in bine happy Sincer, chiar nu mi-au mai iesit cosuri cat timp am continuat sa iau o data pe zi putina drojdie...

| Antonyka2 a răspuns:

Pai iti recomand sa sa te speli pe fata cu sapun [de preferabil DOVE] sau daca nu merge, este un sapun "Melvita", ce se gaseste in farmacii happy.