| Vieru_Raluca_1997 a întrebat:

Am cunoscut pe Omegle o fata de 14 ani cu care am vorbit pe wapp si la un moment mi-a facut cunostinta cu o prietena de a ei care mi-a zis ieri ca atunci cand se intalnesc discuta despre mine si fac screenshot-uri si ea imi zicea ca totul ramane intre noi numai ca sa afle mai multe si cand i-am zis a zis "Scuze".In locul meu ati mai vorbi cu ele?
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde. Daca ar fi foarte de treaba as mai vorbi cu ea dar in niciun caz nu i-as mai zice ceva de care sa se foloseasca sa rada, niciun secret etc.

| mihai69 a răspuns:

Da. Dar aș avea grijă ce spun și despre cine.

| Turbo223 a răspuns:

Mai cum suna asta "Am intalnit o fata necunoscuta de doar 14 ani cu care vorbesc pe whatsapp". In locul tau nu as mai vorbi deloc.Un "scuze" intr-un mesaj sunt doar niste litere la fel si mesajele tale cu ea.
De obicei oamenii intra pe Omegle pentru a face glume sau sa isi bata joc, nu pentru prieteni. Fata asta e un om pe care probabil va fi uitat peste 1 an, pe care nu il vei cunoaste. Acum nu stiu, e alegerea ta. Daca simti ca acele mesaje au fost sincere ai mai putea continua, dar ai grija ce spui. Daca crezi ca e doar o inscenare si ti se pare corect ce am spus mai sus, poti sa nu mai vorbesti cu ele.