| Asdedc a întrebat:

Am de facut o alta poveste despre altcineva (nu despre Fanica) care a trecut pe la Hanul lui Manjoala. Despre socrul sau, sau despre altcineva, si sa se intample altceva decat ce s-a intamplat cu Fanica. Cateva idei macar, va rog, ca n-am niciuna. Multumesc.

1 răspuns:
| MariiiaR a răspuns:

Deci prima data ai putea spune ca a trecut socrul sau de muult, cand sotul Manjoalei inca traia si a stat el la han cu niste vechi prieteni, cand pleaca, vede ca i-au disparut caii si merge sa faca scandal conului Manjoala, insa inainte de asta da de Manjoala care ii spune ca ar fi bine sa se odihneasca si nu stiu ai putea continua cu bazaconii de astea si sa se termine cumva..ca de aici moare sotul Manjoalei.