| Biutzu a întrebat:

Buna TPU am de scris cateva randuri de multumire despre profesori in general pentru clasa a 8 a. aveti idei concrete?

1 răspuns:
| LastKisss a răspuns:

Dragii mei profesori, va multumesc pentru tot efortul depus in acesti ani. De la voi am invatat multe lucruri atat despre materiile predate cat si despre viata in general, fara voi eu nu as fi reusit sa acumulez invataturile actuale, nu mi-as fi format un caracter. Tin sa-i multumesc in special doamnei/domnului diriginte ptc mi-a fost ca un al doilea tata /o a doua mama. La scoala mi-am petrecut aproximativ jumatate din viata, impreuna am format o familie, am avut momente frumoase, insa ca in orice familie am mai avut si probleme, dar am trecut cu bine peste toate. Vreau sa ii multumesc si profesoarei / profesorului meu de limba si literatura romana, daca el / ea nu ar fi fost eu nu as fi reusit sa alcatuiesc aceste insemnari scrise din suflet, profesorului/profesoarei mele de matematica, fara ea/el nu as putea sa ma descurc in societate. Inca o data vreau sa va multumesc tuturor profesorilor pentru efortul depus. Sunteti niste oameni de nota 10, va respect enorm pentru tot ce ati facut pentru mine si colegii mei si nu numai.