| chemicalX a întrebat:

am downloadat dupa net MSN, si inca nu am instalat-o, pentru ca-mi zice sa inchid programe si pana la urma, trebuie sa astept mult. ce trebuie sa fac? ma rog, vreau sa zic, cat ii ia sa instaleze tot MSN (a +Movie Maker, Mesenger, si mai multe programe ) si app am windows 7, nu e nicio problema cu instalarea MSN. dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Daniel_4881 a răspuns:

Pai ca sa se instaleze repede lasi bifat numai Messenger daca le bifezi pe toate iti ia cam 30 de minute cronometratwinking