| KennenX a întrebat:

am foarte mare nevoie de ajutor. Azi am banchetul de cl a 8-a si nu prea stiu sa dansez asa de bine poate sa-mi dea careva niste sfaturi cum sa dansez?

Răspuns Câştigător
| MisSXDyOu a răspuns:

Pai depinde de stilul muzici.happy Daca e ceva mai rock, simtete tu insati. Danseaza cum iti vine! Daca e ceva vreun vals sau din astea in perechi. Cel mai bine ar fi ori sa te uiti la alti cum danseaza si te iei dupa ei ori... Nu stiu cum sa-ti explic prin PC. Dar cel mai bine ar fi sa Dansezi cum sti tu si cum iti place tie.Nu conteaza parerea altora. Conteaza sa te simti tu bine si atathappy Distractie placuta! happy

1 răspuns:
| Dropsyyy a răspuns:

Buna! Nu te mai stresa atat! Fi tu insati si bucura-te! Danseaza asa cum iti vine tie. Distractie placuta si bafta la liceuhappy!