| Alexxandra97 a întrebat:

Am fost cu un baiat, pe care l'am iubit foarte mult.Chiar si acum il mai iubesc.Au trecut 4 saptamani si toata ziua ma gandesc numai la el.Cand ies cu prietenii nu sunt vesela.Sunt foarte trista, nu-mi pot lua gandul de la el.Il iubesc de morrr.Imi este foarte dor de el.
In timpul acesta am fost cu un baiat, care nu prea l-am placut.Am crezut ca daca sunt cu el o sa pot sa il uit p baiatul acela.Va rog, ajutati-ma!
Nu stiu cum sa fac sa il uit.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Brigi_5231 a răspuns:

Pai in primul` rand trebuie sa `ti ocupi timpu ` cu altcevahappy.
Si nu te mai 'combina' cu nimeni pana nu uiti de acest baiat pentru ca o sa ii ranesti, si o sa scazi in ochii lor.

5 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai daca te pui cu cineva pe care nu-l placi nu vei rezolva nimic, eu ma indragostesc de baieti atunci cand ma uit la ei mai mult sau de mai multe ori si cred la inceput mi se face scarba asa si o prietena de-a mea dar oricum nu poti sa il uiti decat sa nu te mai gandesti la el si da zambesti sa nu te mai la trecut si la el zambeste razi si stai cu prietenii tai mai mult timp ca daca stai suparata cu gandul la el nici ca nul vei uita.

| Monna a răspuns:

Pai mintea iti spune sa.l uiti, dar inima ba. Ce alegi mintea sau inima? Care.ti face mai mult bine?
Mai exista sanse de impacare cu el? El se mai gandeste la tine?
Poate nici el nu te.a uitat, poate si el te doreste in continuare.
Mai bine ia si vorbeste cu el deschis. Cine stie ce va iesi.

| dya333 a răspuns:

Brigi are dreptate ocupatia timpul cu ceva ce-ti place sa faci...habar n-am u stii. Evita sal mai vezi si usor usor cu timpu il vei uita.Mai sunt baieti frumosi si valorosi pe lumea asta doar ca trebuie sai gasesti.Succes sper sa-l uiti si sa-mi spui ca te-ai indragostit din nou:*tongue

| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Iti zic eu nici o data nu poti sa il uiti pe baiatul care l-ai iubit si tea iubit.a sa mi s-a intamplat si mie doar ca mi-am luat inima in dinti si i-am zis ca il iubesc mult si uite ca acum suntem iar impreuna.eu tias zice sa faci la fel o sa vezi ca o sa fie mai bine. fundita?big grin

| Raul_3246 a răspuns:

Cum sa nu-l uiti laughing), doamne, cand citesc unele dintre raspunsuri... mai stai asa, 2-3 luni maxim, ca fara sa vrei il uiti. Mintea umana asa ii facuta, sa uite
daca nu am putea uita, ganditi-va cate probleme am avea pe cap.
stai lin ca o sa-ti treaca asta cat de curandhee hee)