| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am fost la mare si am stat cam mult la soare, iar din cauza asta mi se decojeste si nasul si mai ales umerii si se lasa in jos pe maini.Cum pot sa fac sa se curete mai repede sau sa nu se mai curete deloc pentru ca pe 14 am un eveniment si trebuie sa ma imbrac mai de vara, de fapt cu o bluzita cu umerii goi.Si chiar daca as renunta la bluza asta tot trebuie sa imi iau un tricou si mi se decojeste si pe maini si e diferenta mare intre culorisadsadsadcryingsad DAW FUNDAAAAAA...

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Cel mai ieftin si mai eficient, crema Nivea, si clatire cu musetel. Pa!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să faci un peeling.
Pa, pa.

| Lavii_3618 a răspuns:

Du-te la farmacie si spune`i problema ta.iti va da un unguent.am patit`o si eu. stai linistita iti trece.

| Elenutza_7555 a răspuns:

Pai imi trece pana pe 14?