| yomotherfucker a întrebat:

Am gustat prajitura casei Alka de curand si mi se pare foarte buna si as vrea reteta ei. daca se poate vreau sa o fac si acasa va rog. Dau fundoi!

1 răspuns:
| DelyaNikoleta a răspuns:

Buna yomotherfucker eu stiu. O sa-ti dau pagina unde sa intri, ascultama te uiti la tot sau dai direct pe la sarsit si iti apare acolo poza exact prajitura ALKAdefapt e ALKA faci ce-ti spune ei numai ca nu numai prepari cacaoa aia. In schimb dupa ce pui un pic de coca de aia cum iti arata ei pui bucatele mici de ciocolata poiana dar le faci mici ca un punct bine mai maricele....Eu asa stiu daca te ajuta funda sau vot ca am incercat pa...