| Georgianagaotgiana15 a întrebat:

Buna TPU am inghitit un cercel de limba acum 3 saptamani aproape ideea este ca nu am verificat fiecare scaun sa vad daca sa eliminat pe cale naturala.Acum in prezent de 2 zile am gatul umflat si ma doare oare este de la cercel ca inca este acolo? A mai patit cineva asa ceva si daca da ce ati facut dupa ce ati inghitit cercelul? Inca o intrebare in cateva zile am un avion de luat oare va piui poarta daca inca este cercelul in interiorul meu?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

S-a eliminat de mult, dacă era să rămână în gât, ai fi simțit de atunci, dacă de doar două zile te doare gâtul cel mai probabil ai răcit.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Să fii tu sanatoasa, s-a eliminat de mult.
Gâtul umflat e de la inghetata.

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la medic acum, inainte sa pleci cu avionul undeva cum ai scris pe celalat topic unde ti-ai sters numele:
https://www.tpu.ro/......d-daca-sa/

Cred ca-i indolenta crasa sa tot vi sa intrebi aici si sa nu-ti pese daca pleci cu gatul umflat sau cu cercel infipt in gat.

| Georgianagaotgiana15 explică:

Multumesc pentru raspunsuri tin sa mentionez ca mi-a trecut gatul. Apreciez fiecare raspuns.