| Mahu a întrebat:

Am intalnit o fata acum 4 zile in tabara si imi place de ea! Oare ei ii place de mine? Am tinut-o de mana, m-a pupat pe obraz, si-a pus capul pe umarul meu, am stat amandoi in pat si m-a privea atent in ochi in timp ce vorbeam si mi-a facut multe complimente... Ce spuneti? Sa ma placa? Daca da cum sa o abordez ca as vrea sa ii cer prietenia(Relatie). Dau fundita la raspunsul care a dat rezultate!

1 răspuns:
| AndreIT97 a răspuns:

Totul este posibil. Nu ceda. Incearca s-o impresionezi dar sa nu pari badaran. Si nu uita, numai parerea ta conteaza. Bafta!